TOEIC

Test of English for International Communication

W Choice przygotujemy Cię do TOEIC, TOEIC Bridge i TOEFL, jak i do egzaminów TFI oraz WiDaF, ILEC (egzamin specjalistyczny dla prawników) lub ICFE (egzamin specjalistyczny dla finansistów)

TOEIC

Od 2008 roku jesteśmy partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

Podstawowe informacje o egzaminie

Certyfikat TOEIC został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu na rzetelny i obiektywny test znajomości języka angielskiego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku.

TOEIC jest zatem egzaminem skupionym na testowaniu biegłości posługiwania się językiem w biurze, podczas spotkań, negocjacji czy podróży służbowych. Rocznie do egzaminu podchodzi ponad 4,5 miliona kandydatów na całym świecie.

Uznawany przez ponad 8000 firm, korporacji i organizacji, egzamin TOEIC jest egzaminem sprawdzającym znajomość języka angielskiego w środowisku biznesowym. Egzamin ten jest przeznaczony dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym, zapewnia precyzyjny pomiar umiejętności językowych, w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania oraz gramatyki.

TOEIC jest obecnie najbardziej popularnym egzaminem na świecie, wybieranym przez menedżerów ds. zarządzania zasobami ludzkimi, specjalistów ds. rekrutacji, uczelnie państwowe oraz prywatne, administrację państwową oraz klientów indywidualnych.

Egzamin TOEIC jest pomocnym kryterium dla firm i korporacji przy rekrutacji, przyznawaniu awansów, wysyłaniu pracowników na kontrakty za granicę oraz uczestniczeniu pracowników w szkoleniach w języku angielskim.

Klienci indywidualni otrzymują certyfikat potwierdzający praktyczną znajomość języka angielskiego uznawany na całym świecie, a nie tylko w Europie.

Studenci otrzymują cenny atut mogący ułatwić wejście na rynek pracy.

Jak przygotować się do egzaminu?

Egzamin został przygotowany z myślą o mierzeniu poziomu wiedzy z języka angielskiego w biznesie.

Ocena jest wyrażona w punktach na skali od 10 do 990. Dlatego też stopień trudności pytań jest zróżnicowany, aby precyzyjnie określić na jakim poziomie znajduje się zdający.

Zaletą egzaminu jest to, że kandydat nie deklaruje poziomu znajomości języka angielskiego przed przystąpieniem do egzaminu.

To egzamin określa poziom zawansowania zdającego, zależnie od ilości punktów, którą otrzymał.

Do egzaminu TOEIC można przygotować się na każdym kursie z elementami Business English.

W praktyce oznacza to, że można po prostu uczyć się języka angielskiego, a egzamin zdać jako zakończenie etapu nauki i weryfikację swoich postępów.

Zajęcia zdalne zamiast stacjonarnych? 

Żaden problem!
Widzimy się, słyszymy i ćwiczymy na Google Meet lub Skype.
60 lub 90 minut intensywnej, praktycznej nauki języka.

Opinie klientów 

Sprawdź opinie moich klientów uczęszających na kursy przygotowujące do egzaminów, korepetycje, indywidualne lub grupowe lekcje języka angielskiego

Z Magdą pracuje się po prostu świetnie. Połączenie wydawałoby się niemożliwego – luźnej, bardzo partnerskiej atmosfery z zabójczą skutecznością nauki języka.

Rozmawiamy o sprawach bieżących, o dzieciach, o rzeczach do załatwienia, o wakacjach.

Chciałam nauczyć się języka, aby poradzić sobie właśnie w sytuacjach codziennych – wyjazdu do pracy, na urlop, zwykłej konwersacji.

Cel w stu procentach osiągnięty!

Anna Matczak

Indywidualny kurs języka angielskiego, marzec-grudzień 2019

Magdalena przygotowywała mnie indywidualnie do egzaminu TOEIC, dość trudnego, szczególnie ze względu na mój wyjściowy poziom znajomości języka.

Przygotowywałyśmy się prawie 9 miesięcy pracując po 2-3 godz. w tygodniu.

Wiedziałam, że nie mogę odpuścić, ponieważ certyfikat był mi potrzeby do awansu.
Dzięki mojej i Magdy ciężkiej pracy zdałam go uzyskując wynik, o którym jeszcze kilka miesięcy temu mogłam tylko marzyć.

Ilona Musiał-Brudzińska

Kurs przygotowujący do egzaminu TOEIC, luty-październik 2020