Przyjazna atmosfera, pełne dopasowanie do Twoich potrzeb, skupienie na rozwiązaniu lub celu, który chcesz osiągnąć rozpoczynając lub kontynuując naukę języka obcego.

<h3>Przyjazna atmosfera</h3>

Przyjazna atmosfera

Tworzymy przyjazne warunki, które redukują stres do minimum. Wiemy, jak destruktywnie wpływa on na szybkość uczenia.

<h3>Dopasowanie</h3>

Dopasowanie

Pracujemy na Twoich celach, dopasowujemy techniki i narzędzia do Twojego tempa pracy i preferowanego stylu uczenia się.

<h3>Motywujący klimat</h3>

Motywujący klimat

Motywujemy Cię w naturalny, niewymuszony sposób, dbając o rozwój w obszarach, które są dla Ciebie szczególnie ważne.


Wyobraź sobie miejsce, gdzie uczysz się języka bez stresu, w dostosowanym do Twojej natury tempie, w zgodzie z Twoimi celami i Tobą. Nie musisz się spieszyć, gonić bez opamiętania, zakuwać bez zrozumienia.
Choice dajcie Ci wybór.O szkole

Szkoła powstała jako efekt 17-letniego doświadczenia prowadzenia kursów językowych w firmach. Właścicielką szkoły jest Magdalena Krygiel-Bartoszewicz, magister filologii angielskiej ze specjalnością metodyka. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu i Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.
W 1995 roku rozpoczęła prowadzenie kursów języka angielskiego w szkołach językowych, jak również uczyła języka biznesowego w firmach. W 2007 r., podczas 9-miesięcznego pobytu w Japonii, uczyła języka angielskiego w szkole Berlitz.
Występowała w radio i telewizji jako tłumacz. Była obecna jako doradca językowy mec. Sławomira Walidudy w Strasburgu na posiedzeniu Wielkiej Izby w Trybunale Praw Człowieka w 2003 roku. Tłumaczy spotkania biznesowe i warsztaty psychologiczne.